Prázdniny v sedle 2024

Tak jako každoročně, i letos pro Vaše děti připravujeme  PRÁZDNINY V SEDLE.

Přihlášky zde: ON LINE FORMULÁŘ , nebo: https://prihlasky.pensionjizdarna.cz/cs/application/prihlaska

 

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE :

Cena pobytu:  základní 5.750,- / osobu/ jeden turnus, snížená 5.400,- / osobu/ jeden turnus pro děti, které v minulosti absolvovaly „Prázdniny v sedle“.

Poskytneme slevu 350,- Kč každému, kdo přihlásí nového účastníka, který na našem táboře doposud nebyl. Tedy kamarádku, spolužačku,…

V ceně není pojištění, zejména zdravotní, úrazové a doprava. O příspěvek je možné požádat zaměstnavatele – fond FksP nebo nebo zdravotní pojišťovnu.

Termín nástupu je tak jako vždy, v neděli, v 17 hodin:

Turnus: A od 30.6.,  B od 1.7., C od 14.7., D od 21.7.,  E od 28.7.,  F od 4.8.,  G od 11.8.,  H od 18.8.,  I  od 25.8.

TRADIČNÍ INFORMACE :

Pro děti ve věku 7 až 15 let, které se chtějí naučit jezdit na koni, starat se o ně a zažít spoustu zábavy na čerstvém vzduchu připravujeme týdenní pobyty s koňmi v malebném údolí Beskyd.

Pobyt, strava a výuka probíhá v areálu „Pensionu Jízdárna“. Účastníky našich táborů jsou především děvčata,  ovšem chlapce také uvítáme.

Děti budou bydlet v podkroví  s WC, teplou sprchou, přímo nad stájemi .  

Dopolední program: od časného rána celé dopoledne se budou děti o koně starat, čistit je, krmit, sedlat  a také na nich jezdit. Každé dítě bude mít na koni denně hodinu výuky.  Individuální výuka je přizpůsobena dovednostem a schopnostem dětí. Toto je hlavní náplní pobytu. Děti se budou zábavnou formou učit ovládat koně v kroku, klusu a popřípadě i v cvalu. Pro zdatné je pak připravena i vyjížďka do terénu. Vždy pod vedením našich cvičitelek.

Odpolední program je typicky „táborový“ doplněný sportovními ,  táborovými a týmovými hrami, vycházkami do okolí, koupáním ,… Všude s Vámi bude náš táborový vedoucí.

Večer ale opět budete se svými čtyřnohými miláčky. Vezmete si je z výběhu, nakrmíte je, postaráte se o ně a vyčistíte. Vše pod dohledem našich cvičitelek.

Ubytování: děti jsou ubytovány v rekonstruovaném podkroví přímo nad stájemi  se samostatným vchodem, 2x WC a koupelnou, samozřejmě s teplou vodou.

Strava: snídaně, svačiny 2 x denně, oběd i večeři připravují naši zkušení kuchaři.

Pobyt začíná vždy v neděli v 17 hodin a ukončený je následující nedělí v 11 hodin.

V ceně je zahrnuto: ubytování, celodenní strava (5xdenně), min. 7 x  hodina výuky, pitný režim, svačinky a odborný doprovod.

 Těšíme se na Vás a Vaše děti.

 Hezký den.

 Robert Volný, +420 777 691 270, Pension Jízdárna ***, www.pensionjizdarna.cz

 

Storno podmínky:

Poskytovatel je oprávněn účtovat storno poplatky za následujících podmínek:

  • storno více jak 30 dnů /včetně/ před datem nástupu – 33% z ceny pobytu
  • storno 29 – 15 dnů před datem nástupu – 60% z ceny pobytu
  • storno 14 – 7 dnů před datem nástupu – 80 % z ceny pobytu
  • storno méně než 7 dnů /včetně/ před datem nástupu - 100% ceny pobyt