Prázdniny v sedle 2020

 

 

Prázdniny v sedle 2020

 

 

Nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla.

 

Tak jako každoročně, i letos pro Vaše děti připravujeme  PRÁZDNINY V SEDLE. Pro děti ve věku 8 až 15 let, které se chtějí naučit jezdit na koni, starat se o ně a zažít spoustu zábavy na čerstvém vzduchu, připravujeme týdenní pobyty s koňmi v malebném údolí Beskyd.

Pobyt, strava a výuka probíhá v areálu „Pensionu Jízdárna“. Účastníky našich táborů jsou především děvčata,  ovšem chlapce také uvítáme.

Děti budou bydlet v nově rekonstruovaném podkroví  přímo nad stájemi . 

Dopolední program: od časného rána celé dopoledne se budou o koně starat, čistit je, krmit, sedlat  a také na nich jezdit. Každé dítě bude mít na koni denně hodinu výuky.  Individuální výuka je přizpůsobena dovednostem a schopnostem dětí. Toto je hlavní náplní pobytu. Děti se budou zábavnou formou učit ovládat koně v kroku, klusu a popřípadě i v cvalu. Pro zdatné je pak připravena i vyjížďka do terénu.

Odpolední program je typicky „táborový“ doplněný sportovními ,  táborovými a týmovými hrami, vycházkami do okolí, koupáním ,… Všude s Vámi bude náš táborový vedoucí.

Večer ale opět budete se svými čtyřnohými miláčky. Vezmete si je z výběhu, nakrmíte je, postaráte se o ně a vyčistíte. Vše pod dohledem našich cvičitelek.

Ubytování: děti jsou ubytovány v nově rekonstruovaném podkroví přímo nad stájemi  se samostatným vchodem, 2x WC a koupelnou, samozřejmě s teplou vodou.

Strava: snídaně, svačiny 2 x denně, oběd i večeři připravují naši zkušení kuchaři, stejně tak jako pro další naše hosty Pensionu Jízdárna***

Pobyt začíná vždy v neděli v 17 hodin a ukončený je následující nedělí v 11 hodin.

V ceně je zahrnuto: ubytování, celodenní strava (5xdenně), min. 7 x  hodina výuky, pitný režim, svačinky a odborný doprovod.

Cena pobytu:  základní 4.450,- Kč/ osobu/ jeden turnus, snížená  3.990,- Kč/ osobu/ jeden turnus pro děti, které v minulosti absolvovaly „Prázdniny v sedle“. V ceně není pojištění, zejména zdravotní, úrazové a doprava.

Termín nástupu je vždy neděle v 17 hodin: A od 28.6., B od 5.7.,C od 12.7.,D od 19.7.,

E od 26.7.,Fod 2.8.,G od 9.8., H od 16.8.,I od 23.8

Kontakt: 777 691 270,    e-mail:  info@PenSionJizdarna.cz


Přílohy
docPřihláška [doc, 40 kB]
pdfPřihláška [pdf, 294 kB]