Úvod

                                                                       MÁME OTEVŘENO
 
Vážení hosté, díky tak očekávánému rozvolňování protipandemických opatření, s radostí oznamujeme, že od soboty 16.5. máme pro Vás otevřenou terasu s krásným výhledem a milou obsluhou. Těšíme se na Vás
 
 
 
Srdečně Vás zveme do krásného prostředí pohoří Beskyd, kde se v údolí řeky Morávky nachází náš Pension Jízdárna. Čeká na Vás spousta zábavy - koně, vyjížďky bryčkou, koňobus, dětský koutek, venkovní whirlpool, ale především pohodová atmosféra a kouzelná příroda.

Pension nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji, čtyřipokoje s vlastním sociálním zařízením a sprchou. Vítáni jsou hosté s malými dětmi i návštěvníci se psy, kočkami nebo koňmi. Pravidelně pro Vás pořádáme spoustu akcí: prázdninové tábory s výukou jízdy na koních, dětské dny, dětské víkendové pobyty s výukou jízdy na koni, Mikuláše, Vánoční pobyty, Silvestrovské pobyty a jiné.


Součástí pensionu je restaurace, koliba a velká letní terasa. V restauraci můžete ochutnat nejen speciality tradiční české kuchyně, ale také steaky, ryby a bezmasé pokrmy, jakož i speciality ze zvěřiny! Naše prostory jsou Vám rovněž k dispozici pro pořádání rodinných oslav nebo firemních akcí - životní jubilea, svatby, slavnostní hostiny, rauty, školení, semináře..


Vážení a milí hosté, snažíme se dělat maximum pro Vaši spokojenost. Rádi pro Vás připravíme individuální nabídku. Kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 777 691 270 nebo emailu info@pensionjizdarna.cz.

Ing. Robert Volný, MBA

 

  

Beskydy Card