Přehled pokojů

Ubytování

Připravené je pro Vás komfortní ubytování v 8 pokojích, z toho 4 pokoje jsou s vlastním sociálním příslušenstvím a 2 studia vždy se dvěma pokoji. Každé studio má vlastní sociální příslušenství. Jedno studio obsahuje dva dvoulůžkové pokoje a druhé studio má jeden dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj. Dva pokoje mají podkroví.

Na přání mohou být pokoje doplněny přistýlkou. Ve všech pokojích je TV. Celková kapacita včetně přistýlek je až 30 míst. Všechny pokoje jsou v patře.


Pokoj č. 1

Dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním příslušenstvím s možností přistýlky pro 1 osobu a s výhledem na okolní lesy.


Pokoj č. 2

Dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním příslušenstvím s možností přistýlky pro 1 osobu a s výhledem na okolní lesy.


Pokoj č. 7

Dvulůžkový pokoj s podkrovím, s vlastním sociálním příslušenstvím, s možností přistýlky pro 2 osoby a s výhledem na okolní lesy.


Pokoj č. 8

Dvulůžkový pokoj s podkrovím, s vlastním sociálním příslušenstvím, s možností přistýlky pro 2 osoby a s výhledem na stáje.


Studio I

Studio se skládá ze čtyřlůžkového /pokoj č. 3/ a dvoulůžkového pokoje s přistýlkou pro 1 osobu /pokoj č. 4/. Přes chodbu sdílí sociální zařízení. Studio I má výhled na stáje.


Studio II

Studio II se nachází ve vedlejší budově /nad stájemi/. Je dostupné suchou nohou. Skládá se ze dvou dvoulůžkových pokojů /pokoj č. 5 a č. 6/. Pokoj č. 6 má možnost přistýlky pro 1 osobu. Přes chodbu sdílí sociální zařízení. Studio II má výhled na stáje.