Prázdniny v sedle 2023

Tak jako každoročně, i letos pro Vaše děti připravujeme  PRÁZDNINY V SEDLE.

Přihlášky zde: ON LINE FORMULÁŘ , nebo: https://prihlasky.pensionjizdarna.cz/cs/application/prihlaska

 

Cena pobytu:  základní  5.750,- Kč / osobu/ jeden turnus, snížená  5.350,- Kč  / osobu/ jeden turnus pro děti, které v minulosti absolvovaly „Prázdniny v sedle“.

Poskytneme slevu 350,- Kč každému, kdo přihlásí nového účastníka, který na našem táboře doposud nebyl. Tedy kamarádku, spolužačku,…

V ceně není pojištění, zejména zdravotní, úrazové a doprava. O příspěvek je možné požádat zaměstnavatele – fond FksP nebo nebo zdravotní pojišťovnu.

Osvědčený program, bydlení i strava zůstávají tak jako každý rok v podstatě stejné.

Děti budou bydlet v rekonstruovaném podkroví  přímo nad stájemi .  

Dopolední program: od časného rána celé dopoledne se budou o koně starat, čistit je, krmit, sedlat  a také na nich jezdit. Každé dítě bude mít na koni denně hodinu výuky.  Individuální výuka je přizpůsobena dovednostem a schopnostem dětí. Toto je hlavní náplní pobytu. Děti se budou zábavnou formou učit ovládat koně v kroku, klusu a popřípadě i v cvalu. Pro zdatné je pak připravena i vyjížďka do terénu.

Odpolední program je typicky „táborový“ doplněný sportovními ,  táborovými a týmovými hrami, vycházkami do okolí, koupáním ,… Všude s Vámi bude náš táborový vedoucí.

Večer ale opět budete se svými čtyřnohými miláčky. Vezmete si je z výběhu, nakrmíte je, postaráte se o ně a vyčistíte. Vše pod dohledem našich cvičitelek.

Ubytování: děti jsou ubytovány v nově rekonstruovaném podkroví přímo nad stájemi  se samostatným vchodem, 2x WC a koupelnou, samozřejmě s teplou vodou.

Strava: snídaně, svačiny 2 x denně, oběd i večeři připravují naši zkušení kuchaři, stejně tak jako pro další naše hosty Pensionu Jízdárna***

Pobyt začíná vždy v neděli v 17 hodin a ukončený je následující nedělí v 11 hodin.

V ceně je zahrnuto: ubytování, celodenní strava (5xdenně), min. 7 x  hodina výuky, pitný režim, svačinky a odborný doprovod.

Termín nástupu je vždy neděle v 17 hodin:

A  od 2.7.,B od 9.7., C od 16.7., D od 23.7., E od 30.7., F od 6.8., G od 13.8., H  od 20.8.

 

 


Přílohy
pdfLékařské potvrzení [pdf, 109 kB]
pdfInfo pro rodiče [pdf, 347 kB]
pdfDenní rozvrh [pdf, 287 kB]
pdfZákladní informace [pdf, 672 kB]