Čokoládová fontána

Dodejte své akci jedinečnou atmosféru, lesk a úroveň, překvapte své hosty kaskádovitou fontánou přetékající teplou vonící čokoládou. Dopřejte sobě a svým přátelům tento jedinečný zážitek. Změňte stereotyp nudných oslav se zákusky, chtějte pro své hosty něco mimořádného a oni Vás za to budou obdivovat. Ať už se jedná o svatební hostinu, firemní večírek, oslavu narozenin, zahradní párty či posezení s přáteli, čokoládová fontána zaručeně zaujme a okouzlí hosty a o Vaší akci se bude ještě dlouho mluvit.


Okolo fontány bude neustále živo a Vaši hosté si budou s chutí nabodávat kousky ovoce a dalších připravených pochutin a namáčet je v luxusní belgické čokoládě. Tato čokoláda  má specifickou delikátní chuť a je považována za nejjemnější čokoládu na světě. Čokoládová fontána se stane vděčným tématem konverzace a pomůže Vám k rozproudění zábavy.
Ten, kdo neokusil tu neopakovatelnou vůni a chuť a neviděl čokoládu stékající po stupních fontány jako obrovský sladký vonící vodopád jen stěží uvěří, o jaký zážitek přišel.

A co lze v čokoládě namáčet? Výběr je pestrý a obecně se dá říct, že namáčet lze všechno kromě drobivých jídel. Nejoblíbenější jsou jahody, banány, meloun, ananas, hrozny, sušené ovoce, bonbóny marshmallow.